Ułatwienia dostępu

Zaproszenie do udziału w badaniu!

Miasto Szklarska Poręba, w imieniu którego działa Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, zaprasza osoby chętne do udziału w projekcie a także pracodawców z terenu Szklarskiej Poręby do wzięcia udziału w badaniu.
Badanie polegające na wypełnieniu jednej z załączonych ankiet ma dać wiedzę jakie zadania powinny znaleźć się w przygotowywanym projekcie.

Projekt wraz z wnioskiem o dofinansowanie ze środków Funduszu Europejskiego dla Dolnego Śląska złożony zostanie przez Miasto Szklarska Poręba, w odpowiedzi na ogłoszony w II półroczu 2023 roku konkurs.

Formularze można pobrać w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szklarskiej Porębie ul. Jedności Narodowej 11 lub w wersji elektronicznej – poniżej.

Wypełnione formularze ankiet w wersji papierowej proszę złożyć w sekretariacie ośrodka pomocy do 14 lipca 2023 włącznie lub wysłać na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ankiety w wersji papierowej
Ankieta dla potencjalnych uczestników: ankieta
Ankieta dla pracodawców: ankieta

Ponadto obie ankiety można wypełnić elektronicznie – są dostępne pod następnymi adresami:
Ankieta dla potencjalnych uczestników: ankieta
Ankieta dla pracodawców: ankieta

Serdecznie zapraszam Elżbieta Pawłowska
Dyrektor MOPS